اپلیکیشن‌های مهم موبایل در کانادا

کسی که این سوال رو در ذهن خودش میپرسد که مردم چگونه بدون گوشی های هوشمند زندگی میکنند، قطعا به نقش مهمی که اپلیکیشن های موبایل در زندگی دارند، واقف است.

از آنجایی که کانادایی ها گوشی های هوشمند خود را به اندازه Canada Goose  دوست دارند، در این مقاله، ۵ اپلیکیشن را معرفی کرده ایم که برای زندگی در کانادا حتما به آن ها احتیاج خواهید داشت.

Transit App

یه سفر ساده در شهر، امکان دارد بیشتر از آنچه که انتظار میرود، طول بکشد. با داشتن این اپ، میتوانید از ساعت حرکت تمامی قطارها، در ایستگاه های انتخابی تان، مطلع شوید. هم چنین میتوانید از تمامی مسیر های جایگزین مسیر دیگری انتخاب کنید.

این برنامه که زادگاهش در مونترال کبک است، هم اکنون برای مسیریابی و انتخاب وسیله حمل و نقل در بیش از ۱۷۵ کلانشهر جهان مورد استفاده قرار میگیرد.

Toronto Parking Finder

تنها ایراد رانندگی با خودرو شخصی در تورنتو، یافتن جای پارک است. این برنامه برای شما نزدیکترین جای پارک رایگان یا پولی را پیدا میکند. هم چنین فاصله زمانی شما با جای پارک مورد نظر را نشان میدهد. این برنامه تنها برای اندروید تولید شده است. برای استفاده از این برنامه در گوشی های آیفون میتوانید از BestParking استفاده کنید.

Street Food Toronto

با این برنامه میتوانید در تمامی Street Food های تورنتو بر اساس تعداد طرفداران، محبوبیت ، فاصله و یا به ترتیب حروف الفبا به جست و جو بپردازید. با انتخاب خیابان، یک توضیح کوتاه در مورد Street Food ، برنامه غذایی و ساعت کاری آن خواهید دید.

Quench

طرفداران محیط زیست! این اپ برای شماست. با باز کردن این برنامه می توانید نزدیکترین مرکز پر کردن بطری آب را پیدا کنید و دوباره آب خنک بنوشید.

Flipp

برای صرفه جویی در هزینه های خود از این برنامه استفاده کنید. این بر اساس موقعیت شما، نزدیکترین فروشگاه ها و خرده فروشی ها را به شما نشان میدهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 5 =