دانشگاه نسکد N.S.C.A.D University

معرفی دانشگاه نسکد (NSCAD)

دانشگاه نسکد (NSCAD) در هلیفکس نواسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه در سال ۱۸۸۷ میلادی تاسیس شده است. و دارای سه کمپ در قسمت مرکزی شهر است.

دانشگاه نسکد دارای سابقه طولانی در زمینه هنر و پیشرو در این زمینه است. دانشگاه نسکد NSCAD در کانادا به عنوان کالج هنر شناخته شده است.

دانشگاه نسکد NSCAD با هنرمندان، طراحان، محققان و دانشمندان شناخته شده‌ای را در خود جا داده است.

دانشگاه نسکد NSCAD برنامه‌هایی در مورد هنر، طراحی جواهرت، هنرهای زیبا و مطالعات فرهنگ معاصر ارائه می‌کند

نمره زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه نسکد NSCAD نمره ۹۰ در آزمون تافل TOEFL و یا نمره ۶.۵ در آیلتس است. همچنین برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نمره ۹۴ در آزمون تافل TOEFL و یا نمره ۷ (هفت) در آزمون IELTS است.

چنانچه نمره‌های زبان مورد نیاز برای پذیرش گرفتن از دانشگاه نسکد NSCAD را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که این دانشگاه برای دانشجویانی که سطح زبان مورد نیاز برای تحصیل را ندارند، دوره‌های زبان برگزار می‌کند و شما می‌توانید پس از گذراندن این دوره‌ها و اخذ قبولی، شروع به تحصیل در دانشگاه نسکد NSCAD کنید.

برای تحصیل در این دانشگاه باید حداقل معدل ۱۴ را کسب کرده باشید و برای پذیرش در مقاطع بالاتر باید حداقل معدل ۱۵ را کسب کرده باشید.

ددلاین‌ها

ددلاین پذیرش کارشناسی دانشگاه نسکد NSCAD برای مقطع کارشناسی و برای ترم پاییز (یا سپتامبر) اول مارچ و برای ترم زمستان یا ژانویه، اول اکتبر است.

ددلاین پذیرش برای مقطع کارشناسی ارشد برای تمام رشته‌ها برای ترم پاییز، ۱۵ ژانویه است.

آیا قصد ادامه تحصیل در دانشگاه نسکد NSCAD کانادا را دارید؟

چنانچه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کانادا را دارید با ما تماس بگیرید. موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا با بهره‌گیری از مشاوران و وکلای مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا این امر را برای شما دانش آموزان و دانشجویان عزیز فراهم می‌سازد. برای این امر کافیست فرم ارزیابی رایگان ویزای تحصیلی را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره تماس ۸۸۶۶۱۵۹۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

چنانچه قصد دارید اطلاعات دقیق‌تری از وضعیت خود در اختیار مشاوران ما قرار دهید تا بتوانند با ارزیابی رایگان اطلاعات ارسالی توسط شما راهنمایی جامع‌تری در اختیار شما قرار دهند فرم ارزیابی تخصصی مهاجرت به کانادا را تکمیل و ارسال کنید.

مشاوران ما پس از ارزیابی اطلاعات ارسالی توسط شما در کوتاهترین زمان برای تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =