دانشگاه ویکتوریا کانادا

دانشگاه ویکتوریا کانادا – University Of Victoria

دانشگاه ویکتوریا در شهر ویکتوریا پایتخت استان بریتیش کلمبیا، در ونکوور واقع شده است. دانشگاه ویکتوریا University of Victoria در سال ۱۹۰۳ به عنوان  کالج و نیز به عنوان یکی از وحدهای وابسته به دانشگاه مک گیل فعالیت خود را شروع کرد. در حال حاضر حدود ۲۲۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف دانشگاه ویکتوریا تحصیل می‌کنند. دانشگاه ویکتوریا یکی از دانشگاه‌های مورد تاییئ وزارت علوم است که در گروه دانشگاه‌های ممتاز قرار دارد.

در ضمن این دانشگاه را با دانشگاه ویکتوریایی که در استرالیا وجود دارد اشتباه نگیرید.

دانشگاه ویکتوریا با دانشگاه‌های عالی رتبه‌ای مانند دانشگاه واشنگتن، دانشگاه لندن، دانشگاه هنگ کنگ، دانشگاه Utrecht و دانشگاه ملی سنگاپور همکاری دارد. دانشگاه ویکتوریا در رده‌بندی های جهانی همواره جز ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا بوده است.

در مقطع کارشناسی بیش از ۸۰ رشته و در مقاطع بالاتر بیش از ۱۶۰ رشته ارائه می‌شود.

رشته‌های تجارت، اقتصاد و حقوق

آموزش و خانواده

رشته‌های مهندسی، ریاضیات، تکنولوژی

زبان و فرهنگ

علوم ورزشی

و سایر رشته‌ها در این دانشگاه ارائه می‌شوند.

دانشگاه ویکتوریا در لیست موسسات دارای شماره DLI دولت کانادا وجود دارد و این به این معنی است که دانشجویان بین‌المللی می‌تواننند در دانشگاه ویکتوریا تحصیل کنند. تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی، دانشگاه ویکتوریا را برای تحصیل انتخاب می‌کنند، چرا که دانشگاه ویکتوریا از کیفیت بالای تحصیل، هزینه‌های پایین زندگی و تحصیل، در کنار زیبایی و آرامش این شهر برخوردار است.

همچنین دانشجویان بین‌المللی بعد از فارغ‌التحصیلی می‌توانند از برنامه مهاجرتی PGWP استفاده کرده و با دارا بودن امتیاز سابقه کار کانادایی برای مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام کنند.

چنانچه قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارید با ما در تماس باشید. موسسه حقوقی و بین المللی پارسا در این امر شما را یاری می‌دهد. برای این امر کافیست فرم ارزیابی اخذ ویزای تحصیلی را برای ما تکمیل و ارسال کنید. مشاوران ما در کوتاهترین زمان ممکن برای تعیین وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 10 =