دانشگاه KTH سوئد

دانشگاه KTH سوئد – KTH Royal Institute of Technology

موسسه سلطنتی تکنولوژِی سوئد یا همان به اختصار KTH دانشگاهی است که در استکهلم قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۸۲۷ به عنوان اولین دانشکده پلی‌تکنیک سوئد و همچنین به عنوان بزرگترین دانشگاه اسکاندیناوی در زمینه تکنولوژی تاسیس شد.

دانشگاه KTH در سوئد دارای بیش از سیزده هزار دانشجوی کارشناسی تمام وقت وبیش از ۲۰۰۰ هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد.

دانشگاه KTH در جدول رتبه بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۹ QS، در رتبه ۹۸ قرار گرفته است و همواره در بثین صد دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشکده‌های تکنولوژی و علوم بهداشتی این دانشگاه در پردیس فلمینز برگ قرار دارند. فعالیت‌ دانشگاه KTH در این پردیس از سال ۲۰۰۲ آغاز شد. از سال ۲۰۰۳ این دانشکده رشته‌های زیادی در زمینه مهندسی پزشکی با همکاری دانشگاه کارولینسکا سوئد ارائه می‌دهد. از سال ۲۰۰۸ نیز رشته‌ای با عنوان مهندسی پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد ارائه شد. علاوه بر بسیاری از رشته‌های مقطع کارشناسی اکثر دپارتمان‌‌های تحقیقاتی دانشگاه KTH نیز در این پردیس قرار دارند.

نمره زبان مورد نیاز برای تحصیل در این دانشگاه نمره ۶.۵ در آیلتس و یا نمره ۹۰ در تافل می‌باشد. همچنین اپلیکیشن فی برای پذیرش این دانشگاه ۹۰۰ کرون تقریبا معادل ۱۰۰ یورو می‌باشد.

چنانچه قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارید با ما در ارتباط باشید. برای این امر کافیست فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کشور سوئد را تکمیل و ارسال کنید. مشاوران ما در کمترین زمان ممکن برای تعیین وقت مشاوره تلفنی و یا حضوری با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =