زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۰

نتایج لاتاری گرین کارت ۲۰۲۰ آمریکا از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۹۸ از طریق وب سایت اداره مهاجرت آمریکا اعلام می شود.

وب سایت نتایج لاتاری

شما میتوانید با مراجعه به آدرس www.dvlottery.state.gov/ESC از نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا با خبر شوید.

نحوه اطلاع از نتایج لاتاری

برای اطلاع از نتایج لاتاری گرین کارت DV-2020 داشتن Confirmation Number که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید ضروری است. کد رهگیری یک کد ۱۶ رقمی است و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (سال پیش) شرکت کرده اند با عدد ۲۰۲۰ شروع می شود.

در تصویر زیر نمونه ای از رسید ثبت نام نهایی در لاتاری ۲۰۱۹ را مشاهده می کنید.

[/vc_column_text]
??????

همانطوری که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بایستی در قسمت اول Confirmation Number، در قسمت دوم فقط نام خانوادگی، در قسمت سوم سال تولد خود را به میلادی نوشته و در قسمت چهارم اعداد تصادفی داخل تصویر را وارد نموده و Submit  را فشار دهید.

?????? 1

در صورتی که Confirmation Number خود را فراموش یا گم کرده اید، روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا Confirmation Number شما بازیابی گردد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به صفحه مربوط به فراموشی Confirmation Number مراجعه نمایید و دستورالعمل را با دقت مطالعه کنید.

اطلاع از قبولی در لاتاری:

در صورت قبولی در لاتاری، نامه ای مشابه نامه زیر در صفحه ظاهر خواهد شد. این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر است:

  • اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
  • کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
  • محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا”، “ابوظبی” و یا “ایروان” می باشد.

نمونه ای واقعی از “نامه قبولی” که سال گذشته یکی از برندگان دریافت نموده است.

?????? 2

نامه قبولی لاتاری

در صورت عدم قبولی در لاتاری پیام زیر برای شما نمایش داده می شود :

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

توجه داشته باشید که برنده شدن در لاتاری گرین کارت تضمین کننده دریافت گرین کارت نخواهد بود. تعداد افرادی که در قرعه کشی برنده میشوند، همیشه بسیار بیشتر از افرادیست که مجاز به دریافت ویزای مهاجرت به آمریکا هستند. این بدان دلیل است که تمامی افرادی که برنده شده اند ، مجاز به ادامه شناخته نشده اند و یا خود باقی مراحل را طی نکرده اند.

زمانی که ۵۵٫۰۰۰ ویزا صادر شد، برنامه ویزای مهاجرت آمریکا برای همان سال مختومه اعلام می شود.

[/vc_column][/vc_row]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =