سمینار مهاجرت به کانادا
سمینار مهاجرت به کانادا

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا – ۹ خرداد ۱۳۹۸

سمینار تخصصی کار و تحصیل در کانادا، روز پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ با حضور پرشور شما عزیزان و مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای دکتر کاویانی برگزار گردید. در این سمینار جناب دکتر کاویانی به بررسی روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و کار پرداختند. جناب دکتر کاویانی در پایان سمینار پاسخگوی عزیزان شرکت کننده در این سمینار بودند.

درباره سمینار

مهاجرت چه موقت، چه دائم، فی نفسه عمل غریبیست، لذا داشتن آگاهی کافی از فرآیند این عمل تا حدود زیادی می­تواند از نگرانی­های متقاضیان این مسیر بکاهد. این امر که آیا شناخت کافی از کشوری که به عنوان مقصد خود انتخاب می­کنیم داریم، یا واجد شرایط برای اخذ اقامت و عزیمت به آن کشور هستیم و سؤالاتی از این دست در ذهن متقاضیان این عرصه وجود دارد.

در سیمنار پیشرو برآنیم تا با معرفی راهکارهای مهاجرت تحصیلی و کاری به کشور کانادا، و طرح پیشنیاز، بایدها و نابایدها و معرفی سریع­ترین و مؤثرترین راهکارهای مهاجرتی این مسیر را برای متقاضیان محترم روشن و خالی از ابهام نمائیم تا بتوانند برنامه­ای منسجم برای رسیدن به این تصمیم و هدف مهم زندگی خود طرح­ریزی نمایند.

مباحثی که در این سمینار مطرح خواهد شد به شرح زیر خواهند بود:

  • آشناسازی مخاطبان با نحوه اخذ پذیرش، آخرین مهلت جهت ثبت درخواست، حداقل سطح نمره زبان، معدل، و مدارک مورد نیاز در دانشگاه­ها مختلف کشور کانادا؛
  • معرفی دانشگاه­هایی که کمترین میزان شهریه را از دانشجویان بین­المللی جهت ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دریافت می­کنند؛
  • ارائه راهکارهایی جهت اخذ پذیرش بدون نیاز به نمره زبان؛
  • معرفی بهترین استراتژی جهت اخذ مجوز تحصیل از دولت کانادا؛
  • معرفی راهکارهای اخذ اقامت موقت و دائم پس از اتمام تحصیل
  • ارائه راهکارهای مهاجرتی از طریق برنامه­های فدرال (Express Entry، Accelerated Express Entry & Provincial Nominees و …)
  • معرفی شرایط ویژه برای مشاغل خاص با کمترین نمره زبان (جوشکارها، نجاران، لوله­کش­ها، آشپزها و …)
  • معرفی راهکارهای ویژه برای افرادی که زبان فرانسه را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده­اند؛

در انتهای سمینار به پرسش­های منتخب پاسخ داده خواهد شد.

سمینار مهاجرت به کانادا

سمینار مهاجرت به کانادا در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا جناب آقای مسعود فتوحی در موسسه زبان اندیشه پارسیان واقع در شهرک غرب تهران برگزار شد.

در سمینار مهاجرت به کانادا مسائلی در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری و همچنین انواع روش های مهاجرتی به کانادا و چگونگی اخذ ویزای کانادا به حضار ارائه شد.

همچنین جناب فتوحی پاسخگوی سوالات مهاجرتی عزیزان شرکت کننده در این سمینار بودند و به سوالات در زمینه فاند و بورس و پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌ های کانادا پاسخگو بودند.

سمینار مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل ۳ مرداد ۱۳۹۸

سمینار تخصصی مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل در روز پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه حقوقی و بین المللی پارسا جناب آقای دکتر سعید کاویانی در موسسه زبان اندیشه پارسیان واقع در شهرک غرب برگزار شد. در این سمینار جناب دکتر کاویانی به بررسی روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل پرداختند. همچنین حضار، سوالات خود را در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و کار مطرح کردند. افراد شرکت کننده در این سمینار با رزرو وقت مشاوره تخصصی برای مهاجرت به کانادا خواستار تشکیل پرونده برای بررسی وضعیتشان در باب مهاجرت به کانادا شدند و همچنین از ۳۰ درصد تخفیف هزینه وقت مشاوره مهاجرت به کانادا بهره‌مند گشتند.

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا ۶ تیر ماه ۱۳۹۸

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادا موسسه حقوقی و بین المللی پارسا جناب آقای دکتر کاویانی برگزار شد. در این جلسه جناب کاویانی راه‌های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را شرح دادند و در پایان پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت کننده در جلسه بودند.

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا در سال ۱۳۹۷

سمینار راه‌های مهاجرت به کانادا در روز پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ با حضور مشاور ارشد دپارتمان کانادای موسسه جناب آقای سعید کاویانی و سرپرست مشاوران موسسه جناب آقای توحید بهرام بیگی برگزار شد. در این سمینار جناب کاویانی در مورد راه‌های مهاجرت به کانادا و مدارک لازم برای آن توضیحاتی ارائه دادند. شرکت کنندگان در پایان سمینار سوال‌های خود را در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق کار و تحصیل از جناب کاویانی پرسیدند و ایشان به طور کامل پاسخگوی سوالات عزیزان بودند.

سمینار تخصصی تحصیل در کانادا در سال ۱۳۹۷

سمینار رایگان تخصصی تحصیل در کانادا در روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ باحضور مشاور ارشد دپارتمان کانادا جناب آقای سعید کاویانی و مدیران موسسه جناب آقای دکتر فرشاد بالاپور و جناب آقای توحید بهرام بیگی برگزار شد. در این سمینار که با استقبال بی‌نظیر همراه بود، جناب کاویانی پذیرش با بورس تحصیلی، پذیرش در دانشگاه‌های انگلیسی و فرانسه زبان کانادا و … را برای حضار شرح دادند. در پایان سمینار جناب کاویانی پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت کننده در سمینار بودند.